JE TO HRAČKA.
Stovky nových vozů Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen Užitkové vozy a Porsche. Budete překvapeni, na co všechno máte díky úvěru s poslední nerovnoměrnou splátkou.
Stovky nových vozů Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen Užitkové vozy a Porsche. Překvapivě dostupné díky úvěru.

Máte nějaké dotazy?

Chcete se s námi spojit, případně zaslat připomínky nebo odpovědět na otázky, stačí vyplnit kontaktní údaje a celý formulář jednoduše odeslat. Obratem se vám ozveme. Děkujeme za váš zájem!

*) označuje povinný údaj

Informace o společnosti ŠkoFIN s.r.o.

Sídlo:
ŠkoFIN s.r.o.
Pekařská 6
155 00 Praha 5

IČ: 45805369
DIČ: CZ45805369

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 11881.

Společníci: Volkswagen Bank Gesellschaft mit beschränkter Haftung, se sídlem SRN, 38112 Braunschweig, Spolková republika Německo Podíl: 100%

Dle ust. § 79 zák. č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, v platném znění, je společnost ŠkoFIN s.r.o jako řízená osoba členem koncernu se společností Volkswagen Bank Gesellschaft mit beschränkter Haftung.

Jednotlivá obchodní zastoupení naleznete u našich autorizovaných prodejců.

Od září 2015 se klienti setkávají v reklamních kampaních s názvem Volkswagen Financial Services a pod tímto názvem se společnost ŠkoFIN s.r.o. veřejně prezentuje. Právní subjektivita společnosti zůstává nezměněna.

Společnost ŠkoFIN s.r.o. | Volkswagen Financial Services je přední finanční společností na českém trhu zaměřující se na financování a podporu prodeje automobilů, služby pro fleet a související služby. Více informací o společnosti ŠkoFIN s.r.o. naleznete zde.