JE TO HRAČKA.
Kolik si můžete měsíčně dovolit utratit za nový vůz?
Budete překvapeni, na co všechno máte díky úvěru s poslední nerovnoměrnou splátkou!
FacebookTwitterInstagram

Nákup vozu prostřednictvím STARTBOXu je založený na úvěru s poslední nerovnoměrnou splátkou, který umožňuje dosáhnout nízké měsíční splátky, je flexibilní v nastavení na začátku, v průběhu i na konci financování.

Je to hračka!


  1. Nabízíme vám řešení vaši mobility v jedné krabičce.
  2. Máte jistotu, protože jsme velká finanční skupina s více než dvaceti lety zkušeností.
  3. Vybíráte z několika stovek modelů všech koncernových značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen Užitkové vozy a Porsche.
  4. Dostáváte nejlepší nabídku na trhu – vše zcela bez poplatků, nastavíte si splátku předem od 0 % z pořizovací ceny vozu a výši měsíčních splátek dle potřeby.
  5. Nakonfigurujete si nový vůz přesně tak, jak chcete.

Začít vybírat


Volkswagen Financial Services pro vás připravil i nabídku značkových a doplňkových pojištění, která vám pomohou nejen na cestách, ale i v nepříznivých životních situacích (tyto pojistné produkty lze sjednat při uzavírání smlouvy u obchodníka v závislosti na akční nabídce, popřípadě přímo u Volkswagen Financial Services - 224 992 410).
Jistíme Vás kdekoliv
100% pojištění, 100% péče, 100% jistota

Přejeme Vám, abyste se na cestách svým vozem nedostali do žádných nesnází. Ale pokud k tomu dojde, značkové Pojištění Vás podrží, abyste se co nejbezpečněji, nejrychleji a s minimálním úsilím mohli znovu vydat za svým cílem.

100% Pojištění 100% Péče 100% Jistota
Nejrychlejší bonus na trhu Nonstop asistenční služby Pojištění závažných následků zranění celé posádky vozidla s rentou
Pojištění živlu, poškození zvířetem a střetu se zvířetem Náhradní vůz až na 60 dní Odtah do domovského servisu zdarma
Pojištění poklesu hodnoty vozu v čase GAP Úspora času při řešení pojistné události Garance neměnné ceny pro klienty beze škod
První škoda bez vlivu na bonus Výhodný koncept Domovského servisu Minimalizace dopadu škodní události na klientaVyberte si:

Kvalitní a spolehlivé servisní služby jsou nejlepší prevencí dalších problémů na cestách. Proto si při sjednání pojistné smlouvy volíte svůj Domovský servis, který Vám zaručuje jak finančně výhodné řešení, tak značkovou kvalitu a maximální komfort.


Kde platí značkové Pojištění?

Pojištění se vztahuje na pojistné události, které během trvání pojištění nastanou na území Evropy včetně Turecka s výjimkou Běloruska, Moldávie, Ruska a Ukrajiny.
Doplňková pojištění v nabídce Volkswagen Financial Services


Asistent – váš přítel na cestách

Volkswagen Financial Services přináší svým klientům možnost využívat při svých cestách doma i zahraničí Asistenta. Jeho úkolem je poskytování právních informací klientům, zajištění administrativně-právní asistence a poskytování komplexního servisu v oblasti pojištění právní ochrany.

Více o službách Asistent naleznete zde.


GAP – 100% pojištění

Víte, že běžné havarijní pojištění vám v případě odcizení vozu nebo totální havárie pokryje jen aktuální časovou cenu ojetého vozidla v době události? A měli byste raději v takové situaci dostatečný základ pro koupi nového vozu namísto ojetého? Pak pro vás máme novinku, která přináší pojistné plnění až ve výši původní plné ceny vozidla: pojištění GAP.

Více o pojištění GAP naleznete zde.


PPP – chráněné financování

Pro případ neočekávaného výpadku příjmů vlivem nepříznivých životních situací (ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost atd.) jsme pro vás připravili pojištění platebních povinností. V jeho rámci máte sjednáno hned dvojí pojištění: pojištění pravidelných splátek a pojištění zbývajícího dluhu. Pojištění splátek vás bude chránit pro případ pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání.

Více o pojištění PPP zde.

Všeobecné pojistné podmínky naleznete zde.